יש לנו זוכים!

בפרק הקודם, ההתחלה העקומה של האקס-בוקס, הבטחתי לחלק משחק למישהו אחד המגיבים לסרטון שיענה על השאלה: איזה "התחלה עקומה" הייתם רוצים לראות? ובכן, מסתבר, יש הרבה התחלות שתרצו לראות!

רייזר, מיינקראפט, יוביסופט, בליזארד, היו הרבה מאוד רעיונות מצוינים, ושטף של בקשות ל"ההתחלה העקומה של Valve" ו"ההתחלה העקומה של אולדסקול" (מה??). היו כמה תגובות מאוד מעניינות שהפגינו הבנה ואהבה למשחקי רטרו, וזה כבר עשה אותי מאוד שמח.

אבל התגובה שמצאה חן בעיני יותר מכל היתה של VeryCoolStuff (דברים מגניבים מאוד?) שהצליח להפגין ידע, לחשוב על משהו מקורי, וגם לרשום תגובה ממש מצחיקה!

הייתי רוצה לראות את ההתחלה העקומה של Epic Games (לשעבר Epic MegaGames). הייתי רוצה לדעת מה קורה לאדם בעל חברה לקום בבוקר ולהחליט שהוא עושה משחק על ארנב שיורה בצבים וזמרי אופרה – VeryCoolStuff

לכן, את\ה הזוכה! מזל טוב! אנא צור \ צרי קשר דרך יוטיוב (אפשר לשלוח הודעה) עם כתובת למשלוח, ומשחק חדש דנדש יהיה בדרך אלייך בימים הקרובים!

למרבה הצער, לא כל מי שזוכה רוצה את הפרס או זוכר ליצור קשר – לכן אם תוך כמה ימים לא אקבל מענה, איאלץ להעביר את הפרס לבא בתור. אז נא להזדרז ולשלוח לי הודעה 🙂 מגיע לך משחק מתנה!

One thought on “יש לנו זוכים!”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *