משחקי RPG שהגיעו אליי – וואו!

חזרתי הביתה, הנחתי את 17 המשחקים שזה עתה הגיעו אליי על השולחן, וניסיתי לעכל את זה. כמה ממשחקי התפקידים הטובים ביותר אי פעם, כמה משחקים שלא חלמתי אפילו שאראה במו עיניי, ועוד בגרסה עברית ראויה לשימור.

ממה נתחיל? מ-Lands of Lore III האגדי? אולי ממשחקי Might and Magic, שיש להם תמיד אריזות מרהיבות? ויש כמובן את אולטימה, אחד ממשחקי התפקידים הקלאסיים ביותר למחשב האישי. אז יש לנו את המשחק השמיני, "פגאן", את Underworld, ואוסף משחקי אולטימה הכולל את כל המשחקים בסדרה מהראשון ועד פגאן (כולל). יש לנו גם את Ultima Online, ותאמינו או לא – ה-MMO הזה, שיצא לפני 18 שנים, עדיין פעיל!

אין מה לומר חוץ מ-"וואו"! אני באופן אישי, מוכה אופוריה ואושר. אבל רגע. זאת רק ההתחלה. יש לנו גם את אולטימה 9, בתמונת סולו משלו. פשוט הייתי חייב לצלם את כל הדברים הנפלאים שהגיעו איתו. לאחרונה התווכחתי עם מישהו שאריזות המשחקים הישנות ל-PC היו מפנקות כמו אריזות האספנים של היום. ישנם כמה וכמה משחקים שמדגימים את זה, אבל אולטימה 9 מוכיח את הטענה מעל לכל ספק:

הקלפים המכושפים מהמשחק, מפה מבד (!) מדריך משגע, קטלוג החורף הנוסטלגי של הד הרצי. זה פשוט יותר מדי טוב! אבל רגע – יש לנו את אולטימה 1-9, ואת אונליין! זה אומר… שאלה כל משחקי אולטימה של הסדרה הראשית. אני לא מאמין! יש את כולם! אבל אנחנו קופצים לפני הסוסים. יש עוד הרבה מה לראות. אני מפנה את השולחן, ומציב עליו את 8 המשחקים הנותרים:

הו כן. בלדור'ס גייט. קרונדור. אייסווינד דייל. אני לא צריך להגיד כלום, נכון? התמונה הזאת מדברת בעד עצמה. ועוד בגרסאות בעברית, שהסורק שלי כבר לוטש בהן עיניים מלאות ציפייה. ולידם – שניים מכותרי Need For Speed שאני הכי אוהב, מס' 3 ו-4. כמה הו כמה שיחקתי בהם בשנים ההן, המשחקים האלה הם חלק ממני. איזה אושר לראות אותם גם, בקופסה שלמה, וגרסה עברית.

זה בהחלט היה… אחלה יום! אני כל כך שמח. בואו נסיים עם תמונה של כל החברים החדשים ביחד:

8 thoughts on “משחקי RPG שהגיעו אליי – וואו!”

 1. I'm so excited! I just can't hide it!
  כזו התלהבות מצעצועים חדשים עוד לא ראיתי מימי!

  בכל מקרה, המפות נורא מגניבות ויפות. מפות בכל הצבעים והחומרים, ממש שווה! והקלפים יפים גם כן!

  אלו משחקים שהייתי רוצה לנסות ולשחק בעצמי! עשית לי חשק.

 2. THE NOSTALGIA!!!
  סליחה אני קצת יצאתי מדעתי לשנייה… על מה רציתי לדבר?!
  אהה כן, אני זוכר איך שאני וחברים שלי שיחקנו מלא ב:Ultima online ואנחנו דיברנו בטלפון, ובשנת 2000 שלא תתבלבלו שאני הייתי עשיר. ברגע שאורנג' נכנסה זה נהיה זול יותר. (:

  1. יפה מאוד!! אני פספסתי את המשחק הזה בשנת 2000. לא יודע אם יש טעם לנסות אותו היום, עם קהילה בת כמעט 20 שנה, זה אולי מקום קצת מרתיע ל-noobs. בכל מקרה, אני שמח שחווית את זה בזמן אמת, ואני אזכור להראות את הקופסאות האלה לעומק באחד הסרטונים. כשתראה אותם תדע שאני זוכר אותך 😉

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *